Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Десятки кращих спортсменів та тренерів Донеччини з видів спорту серед осіб з інвалідністю в 2019 році

За підсумками виступів представників Донецької області на всеукраїнських і міжнародних змаганнях протягом 2019 року визначено кращих спортсменів та тренерів з видів спорту серед осіб з інвалідністю.

Найкращими серед атлетів з обмеженими фізичними можливостями за підсумками 2019 року визнані: Андрій Трусов (плавання), Ярослав Семененко (плавання), Валентина Григор’єва (пауерліфтинг), Василиса Козирєва (пауерліфтинг), Єгор Дементьєв (велосипедний спорт), Віктор Смирнов (плавання), Тетяна Бакланова (шахи), Сергій Кліпперт (плавання), Римма Багнюк (пауерліфтинг), Юрій Романюк (пауерліфтинг).

Опікувалися спортсменами – представниками видів спорту серед осіб з інвалідністю – тренери Ігор Котляров (пауерліфтинг), Андрій Казначеєв (плавання), Борис Соколов (плавання), Світлана Казначеєва (плавання), Олексій Позднухов (пауерліфтинг), Олена Харченко (танці на візках), Наталя Василенко (легка атлетика), Віктор Дементьєв (велоспорт), Віктор Лис (легка атлетика), В’ячеслав Понька (легка атлетика).

10 кращих спортсменів Донецької області з видів спорту серед осіб з інвалідністю
за підсумками виступів у 2019 році

з/п
П.І. спортсмена
Спортивне звання
Вид спорту
Кращі результати
2019 року
Сума балів
П.І.Б. тренера
1
Трусов Андрій
майстер спорту України міжнародного класу
плавання
(ураження опорно-рухового апарату)
1 м., 2 м, 2 м., 3 м., 3м. чемпіонат світу, рекорд світу
26880
Казначеєв Андрій Вікторович
Казначеєва Світлана Михайлівна
2
Семененко Ярослав
заслужений майстер спорту України
плавання
(ураження опорно-рухового апарату)
2 м., 2 м. ЧС, 2 рекорди Європи
18850
Соколов Борис Іванович
3
Григор’єва Валентина
майстер спорту України міжнародного класу
пауерліфтинг
(вади зору)
1 м., 1 м., 1 м. (мол), 1 м. (мол) чемпіонат світу, 4 світових рекорди
14675
Котляров Ігор Миколайович
Позднухов Олексій Володимирович
4
Козирєва Василиса
заслужений майстер спорту України
пауерліфтинг
(вади зору)
1 м., 1 м. чемпіонат світу, 3 світових рекорди
13440
Котляров Ігор Миколайович
Позднухов Олексій Володимирович
5
Дементьєв Єгор
заслужений майстер спорту України
велоспорт
(ураження опорно-рухового апарату)
1 м. , 3 м. Кубок світу, 2 м., 2 м. чемпіонат світу
13000
Дементьєв Віктор Петрович
6
Смирнов Віктор
заслужений майстер спорту України
плавання
(вади зору)
1 м., 3 м. чемпіонат світу
11400
Казначеєв Андрій Вікторович
7
Бакланова Тетяна
заслужений майстер спорту України
шахи
(вади слуху)
1 м., 2 м. зимові Дефлімпійські ігри, 2 м. чемпіонат Європи
11100
 
8
Кліпперт Сергій
заслужений майстер спорту України
плавання
(вади зору)
1 м. чемпіонат світу
10175
 
9
Багнюк Римма
майстер спорту України міжнародного класу
пауерліфтинг
(вади зору)
2 м., 2 м., 1 м. (мол), 1 м. (мол) чемпіонат світу, 4 юніорських рекорди світу
9700
Котляров Ігор Миколайович
Позднухов Олексій Володимирович
10
Романюк Юрій
заслужений майстер спорту України
пауерліфтинг
(вади зору)
1 м., 1 м. чемпіонат світу, 2 рекорди світу
8950
Котляров Ігор Миколайович
Позднухов Олексій Володимирович

10 кращих тренерів Донецької області з видів спорту серед осіб з інвалідністю
за підсумками 2019 року

з/п
П.І.Б. тренера
Почесне звання
Вид спорту
П.І.Б. кращих спортсменів –
вихованців тренера
Сума балів
1
Котляров Ігор Миколайович
заслужений тренер України
пауерліфтинг
(вади зору)
Козирева Василиса,
Драний Володимир,
Григор’єва Валентина,
Багнюк Римма
41050
2
Казначеєв Андрій Вікторович
заслужений тренер України
плавання
(ураження опорно-рухового апарату + вади зору)
Чуфаров Данило,
Матло Ярина,
Смирнов Віктор,
Трусов Андрій
27921
3
Соколов Борис Іванович
заслужений тренер України
плавання
(ураження опорно-рухового апарату + вади розумового і фізичного розвитку)
Семененко Ярослав,
Крайник Василь
25750
4
Казначеєва Світлана Михайлівна
заслужений тренер України
плавання
(ураження опорно-рухового апарату + вади зору)
Трусов Андрій,
Смирнов Віктор
25717
5
Позднухов Олексій Володимирович
заслужений тренер України
пауерліфтинг
(вади зору)
Романюк Юрій,
Бабенко Євген,
Шаульський Володимир
21925
6
Харченко Олена Анатоліївна
-
танці на візках
Кернична Сніжана,
Керничний Володимир,
Чехонацька Наталія,
Боженко Ігор
14800
7
Василенко Наталя Вікторівна
заслужений тренер України
легка атлетика
(вади слуху)
Урсуленко Наталія,
Філімошкіна Римма,
Самороков Данило
13925
8
Дементьєв Віктор Петрович
заслужений тренер України
велоспорт
(ураження опорно-рухового апарату)
Дементьєв Єгор
13000
9
Лис Віктор Мілентійович
заслужений тренер України
легка атлетика
(ураження опорно-рухового апарату)
Ібрагімов Дмитро,
Пономаренко Володимир
12400
10
Понька В’ячеслав Олександрович
заслужений тренер України
легка атлетика
(вади зору)
Павленко Юлія
12148
 
10.01.2020