Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Десятки кращих спортсменів та тренерів Донеччини з неолімпійських видів спорту в 2019 році

За підсумками виступів представників Донецької області на всеукраїнських і міжнародних змаганнях протягом 2019 року визначено кращих спортсменів та тренерів з неолімпійських видів спорту.

До числа топ-10 увійшли такі атлети: Костянтин Мусієнко (пауерліфтинг), Ганна Терещенко (ушу), Олексій Бичков (пауерліфтинг), Сергій Штанько (радіоспорт), Олексій Іванько (радіоспорт), Данило Ковальов (пауерліфтинг), Антоніна Марченко (пауерліфтинг), Андрій Шевченко (пауерліфтинг), Леон Білицький (гирьовий спорт), Влада Нестеренко (ушу).

Серед тренерів з неолімпійських видів спорту до десятки кращих увійшли: Сергій Федоренко (пауерліфтинг), Віталій Болдирєв (ушу), Альона Бичкова (пауерліфтинг), Юлія Іванько (радіоспорт), Іван Збандут (пауерліфтинг), Андрій Безуглий (комбат Дзю-Дзюцу), Ігор Шалаумов (карате JKS), Валерій Білицький (гирьовий спорт), Олег Рева (сумо), Артем Дріга (кікбоксинг WAKO).

10 кращих спортсменів Донецької області з неолімпійських видів спорту
за підсумками виступів у 2019 році

з/п
П.І. спортсмена
Спортивне звання
Вид спорту
Кращі результати
2019 року
Сума балів
П.І.Б. тренера
1
Мусієнко Костянтин
майстер спорту України міжнародного класу
пауерліфтинг
*4, , *2 чемпіонат світу,
рекорд світу з жиму серед юніорів, рекорд світу у сумі серед юніорів,
рекорд світу з жиму лежачи серед чоловіків
1м, , чемпіонат Європи
*2 чемпіонат України
13656
Федоренко Сергій Вікторович
2
Терещенко Ганна
майстер спорту України міжнародного класу
ушу
*7, чемпіонат Європи
*3, чемпіонат світу
*2 Кубок України
12640
Болдирєв Віталій Іванович
3
Бичков Олексій
заслужений майстер спорту України
пауерліфтинг
*3, чемпіонат світу
рекорд світу у сумі серед чоловіків
*4 чемпіонат Європи
чемпіонат України
11928
Бичкова Альона Юріївна
4
Штанько Сергій
заслужений майстер спорту України
радіоспорт
*5, *3, чемпіонат Європи
*4, Кубок світу
*2, 2м*3 Кубок Європи
*6 чемпіонат України
11120
Іванько Олексій Володимирович
5
Іванько Олексій
заслужений майстер спорту України
радіоспорт
*2, *5, *2 чемпіонат Європи
*3 Кубок Європи
, Кубок світу
1м*10 чемпіонат України
9436
Іванько Юлія Сергіївна
6
Ковальов Данило
майстер спорту України міжнародного класу
пауерліфтинг
1м*4 чемпіонат світу
2м*2, 3м чемпіонат Європи
рекорд світу з жиму лежачи серед юніорів
1м*2 чемпіонат України
6408
Бригада: Бичков Олексій Миколайович,
Бичкова Альона Юріївна
7
Марченко Антоніна
майстер спорту України міжнародного класу
пауерліфтинг
2м, 3м чемпіонат світу
1м*3 чемпіонат Європи
1м*3 чемпіонат України
5816
Федоренко Сергій Вікторович
8
Шевченко Андрій
майстер спорту України міжнародного класу
пауерліфтинг
3м, 5м чемпіонат світу
2м*2 чемпіонат Європи
1м*4 чемпіонат України
5280
Бригада: Бичков Олексій Миколайович,
Бичкова Альона Юріївна
9
Білицький Леон
майстер спорту України міжнародного класу
гирьовий спорт
2м*2,чемпіонат Європи
1м, 2м, 3м чемпіонат світу
1м*2 чемпіонат України
4871
Білицький Валерій Петрович
10
Нестеренко Влада
кандидат у майстри спорту України
ушу
*3, *2, чемпіонат Європи
4660
Болдирєв Віталій Іванович

10 кращих тренерів Донецької області з неолімпійських видів спорту
за підсумками 2019 року

з/п
П.І.Б. тренера
Почесне звання
Вид спорту
П.І.Б. кращих спортсменів –
вихованців тренера
Сума балів
1
Федоренко Сергій Вікторович
-
пауерліфтинг
Мусієнко Костянтин,
Марченко Антоніна,
Русаненко Дар’я
23812
2
Болдирєв Віталій Іванович
заслужений тренер України
ушу
Терещенко Ганна,
Нестеренко Влада,
Булигіна Вікторія
22444
3
Бичкова Альона Юріївна
-
пауерліфтинг
Бичков Олексій,
Ковальов Данило,
Шевченко Андрій
12422
4
Іванько Юлія Сергіївна
-
радіоспорт
Іванько Олексій
9436
5
Збандут Іван Васильович
заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури та спорту
пауерліфтинг
Чорний Владислав,
Рубець Олександр
7040
6
Безуглий Андрій Анатолійович
заслужений тренер України
комбат Дзю-Дзюцу
Шульга Владислав,
Кутелія Денис,
Мальцева Божена
5920
7
Шалаумов Ігор Вікторович
-
карате JKS
Маглєй Владислав,
Пархоменко Ілля,
Пархоменко Гелена,
Татаренко Єлизавета
5190
8
Білицький Валерій Петрович
-
гирьовий спорт
Білицький Леон
4871
9
Рева Олег Борисович
заслужений тренер України
сумо
Моренко Єлизавета,
Давиденко Олег,
Козирєв Олександр,
Кадиграбова Юлія,
Митник Ольга,
Одінцова Валерія
4348
10
Дріга Артем Геннадійович
-
кікбоксинг WAKO
Гіда Владислав,
Аскеров Рінат
3100
 
10.01.2020