Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Десятки кращих спортсменів та тренерів Донеччини з олімпійських видів спорту в 2019 році

За підсумками виступів представників Донецької області на всеукраїнських і міжнародних змаганнях протягом 2019 року визначено кращих спортсменів та тренерів з олімпійських видів спорту.

Місця в топ-десятці спортсменів Донецької області посіли: Олександр Хоцянівський (боротьба вільна), Олексій Поздняков (легка атлетика), Аліна Бережна (боротьба вільна), Сергій Смелик (легка атлетика), Ольга Саладуха (легка атлетика), Ірина Гусяк (боротьба вільна), Даниїл Болдирев (скелелазіння), Володимир Джус (велоспорт), Аліна Логвиненко (легка атлетика), Максим Євтушенко (боротьба греко-римська).

Успішною роботою в 2019 році відзначилися тренери Михайло Марченко (легка атлетика), Тетяна Серорез (легка атлетика), Георгій Драгулян (триатлон), бригада Анатолій та Олена Чумаки (легка атлетика), Валерій Красов (велоспорт), Григорій Шепелєв (боротьба вільна), Олександр Веремієнко (боротьба вільна), Віктор Романчук (важка атлетика), Ірина Сухорукова (стрільба кульова), Анатолій Бойко (легка атлетика).

10 кращих спортсменів Донецької області з олімпійських видів спорту
за підсумками виступів у 2019 році

з/п
П.І. спортсмена
Спортивне звання
Вид спорту
Кращі результати
2019 року
Сума балів
П.І.Б. тренера
1
Хоцянівський Олександр
заслужений майстер спорту України
боротьба вільна
3 м. – чемпіонат світу
3850
Данько Григорій Володимирович
Гаманілов Ігор Анатолійович
2
Поздняков Олексій
майстер спорту України
легка атлетика
1 м., 1 м. – II Європейські ігри
3560
Марченко Михайло Степанович
Завгородня Ольга Леонідівна
3
Бережна Аліна
заслужений майстер спорту України
боротьба вільна
1 м. – чемпіонат Європи
2 м. – чемпіонат світу
2720
Веремієнко Олександр Миколайович
Данько Тарас Григорович
4
Смелик Сергій
майстер спорту України міжнародного класу
легка атлетика
1 м. – II Європейські ігри
2360
Будков Сергій Олександрович
Серорез Тетяна Борисівна
5
Саладуха Ольга
заслужений майстер спорту України
легка атлетика
3 м. – чемпіонат Європи
5 м. – чемпіонат світу
2075
Бойко Анатолій Григорович
6
Гусяк Ірина
майстер спорту України міжнародного класу
боротьба вільна
1 м. – чемпіонат Європи
1705
Шепелєв Григорій Миколайович
Сурженко Василь Васильович
7
Болдирев Даниїл
заслужений майстер спорту України
скелелазіння
1 м. – Кубок Європи
2 м. – чемпіонат Європи
4 м. – чемпіонат світу,
фінал Кубку світу
1700
Зубко Ірина Василівна
8
Джус Володимир
майстер спорту України міжнародного класу
велоспорт (трек)
1 м. – чемпіонат України
6 м. – II Європейські ігри
1560
Солнцев Олексій В’ячеславович
Міньковський Борис Давидович
9
Логвиненко Аліна
заслужений майстер спорту України
легка атлетика
1 м. – II Європейські ігри
1495
Чумак Анатолій Іванович
Чумак Олена Віталіївна
10
Євтушенко Максим
майстер спорту України міжнародного класу
боротьба греко-римська
3 м. – чемпіонат світу до 23 років
1440
Євтушенко Олег Іванович

10 кращих тренерів Донецької області з олімпійських видів спорту
за підсумками 2019 року

з/п
П.І.Б. тренера
Почесне звання, посада
Вид спорту
П.І. кращих спортсменів –
вихованців тренера
Сума балів
1
Марченко Михайло Степанович
заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, тренер-викладач ШВСМ
легка атлетика
Поздняков Олексій,
Красуцька Анна,
Миколенко Марія
4986,5
2
Серорез Тетяна Борисівна
заслужений працівник фізичної культури і спорту України, тренер-викладач ШВСМ
легка атлетика
Смелик Сергій,
Коноваленко Артем,
Радюк Олена
4238
3
Драгулян Георгій Васильович
заслужений тренер України, тренер-викладач ШВСМ
триатлон
Крилова Маргарита,
Меньшиков Іван,
Дем’янов Юліан,
Шабанов Дмитро,
Соснова Віра,
Фарбун Данило
4203,5
4
Бригада:
Чумак Анатолій Іванович
Чумак Олена Віталіївна
тренери-викладачі відділення легкої атлетики ШВСМ
Чумак Анатолій – заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України
Чумак Олена – заслужений тренер України
легка атлетика
Логвиненко Аліна,
Нелепа Ганна,
Малосілов Олександр
3413
5
Красов Валерій Рафаїлович
заслужений тренер України,
тренер-викладач обласної спеціалізованої ДЮСШ олімпійського резерву з велосипедного спорту
велоспорт
шосе
Нікулін Даниїл,
Марущук Алла,
Білоус Данило,
Полупан Дмитро
3284
6
Шепелєв Григорій Миколайович
заслужений тренер України, тренер-викладач ШВСМ
боротьба вільна
Гусяк Ірина,
Профатілова Тетяна,
Керімова Аїда,
Сєдих Євгенія,
Пишкіна Еліна,
Піскарьова Катерина
3045
7
Веремієнко Олександр Миколайович
заслужений тренер України, тренер-викладач ШВСМ
боротьба вільна
Бережна Аліна,
Калініченко Дар’я
2736
8
Романчук Віктор Васильович
заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, тренер-викладач ШВСМ
важка атлетика
Зайцев Роман,
Шимечко Юлія,
Паніматченко Анастасія
2444,5
9
Сухорукова Ірина Геннадіївна
заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, тренер-викладач ШВСМ
стрільба кульова
Сухоруков Юрій,
Сухорукова Вікторія,
Шклярук Андрій
2330
10
Бойко Анатолій Григорович
заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, тренер-викладач ШВСМ
легка атлетика
Саладуха Ольга,
Кузьмінов Роман
2180
 
10.01.2020

Новини

 

Плани заходів на термін
з 01.07 по 12.07.2020

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах