Волейбольний турнір шкільних команд Бахмута виграла школа №10

З 13 по 27 грудня у місті Бахмут відбувся міський турнір з волейболу серед  юнаків та дівчат загальноосвітніх шкіл I-III ступенів, який традиційно проводиться центром «Спорт для всіх» Бахмутської міської ради в рамках міської спартакіади.

Змагання гостинно прийняла загальноосвітня школа № 5. Юнаки та дівчата з  ЗОШ №№ 5, 10, 12, 18, 24 та НВК № 11 боролися за звання найсильнішої шкільної волейбольної команди. Турнір вийшов дуже видовищним та запальним, учасники показали непоганий рівень волейбольної підготовки, вболівальники були у захваті від перегляду матчів і підтримували свої команди гучними оплесками та мотивуючими вигуками.

У дуже драматичному фіналі зійшлися команди ЗОШ № 10 та НВК № 11, і в запеклій боротьбі перемогу здобули юнаки та дівчата з ЗОШ № 10. Друге місце посіла команда НВК № 11, а третє місце - ЗОШ № 5.

Переможців та призерів змагань нагороджено кубком та грамотами управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради.