Скарбничку Донеччини поповнили 18 медалей всеукраїнського турніру з сумо у Харкові

З 6 по 8 грудня у місті Харків відбувся всеукраїнський турнір з сумо який зібрав понад 100 учасників з 6 областей України, а також Киргизстану. У командному заліку збірна Донецької області посіла другу сходинку.

Донеччину на змаганнях представили бахмутські спортсмени на чолі з тренером Олегом Ревою. Також, зазначимо, що до суддівської колегії турніру увійшла представниця Донецької області – суддя міжнародної категорії Ольга Митник.

За підсумками змагань сумоїсти Донеччини поповнили скарбничку області 18 медалями.

Аліна Миронович - золота та два срібні медалі (в/к 50 кг, у трьох вікових категоріях).

Єлизавета Моренко – золота і срібна нагорода у важкій вазі.

По одній золотій та бронзовій медалі здобули Іван Буторін (в/к 55 кг) і Стас Бичков (в/к 77 кг);

Дві золоті медалі додали у скарбничку Донеччини Дмитро Стиранець (в/к 70 кг, до 18 років) і Олександр Козирєв (70 кг, дорослі).

Олег Давиденко - володар срібної та бронзової нагород (в/к 85 кг).

Поліна Сторожилова – дві бронзові медалі (в/к 55 кг).

По одній бронзовій медалі здобули Костянтин Шаповалов (в/к 77 кг), Богдан Бражний (в/к 80 кг) і Богдан Коваленко (в/к +65 кг).