На Кубку України з армспорту в Одесі спортсмени Донеччини здобули 6 медалей

З 6 по 9 грудня у місті Одеса відбувся Кубок України з армспорту, який зібрав близько 170 спортсменів. Донецька область на змаганнях була представлена командою у складі 10 найсильніших маріупольських армрестлерів.

Виснажливі тренування дали вагомий результат – Кубок України з армспорту приніс нашим спортсменам три золоті, дві срібні і одну бронзову нагороди.

Микола Обламський посів перше і друге місця (ліва і права рука), виступивши у ваговій категорії до 65 кг.

Ще одну золоту і срібну медалі виборов майстер спорту України міжнародного класу Олександр Баландін (в/к до 65 кг).

Виступ у ваговій категорії до 75 кг приніс перемогу Вадиму Никитенку, який вдало виступив у протиборстві на праву руку.

Бронзовий результат приніс поєдинок Івана Куліка на ліву руку у ваговій категорії до 80 кг.

Слід додати, що у командному заліку Донецька область посіла третю сходинку турніру серед 21 команди.