Три срібні і бронзову медалі здобули гирьовики Донеччини на всеукраїнському турнірі пам’яті Івана Кожедуба

З 6 по 8 грудня в місті Харків відбувся XV Всеукраїнський турнір з гирьового спорту, присвячений пам’яті маршала авіації Івана Кожедуба. Турнір зібрав близько 130 спортсменів з 10 областей країни.

Донецьку область на змаганнях представили майстри спорту України - Леонід Гаража і Владислав Хоменко, а також кандидати у майстри спорту України - Анастасія Устінова і Роман Волков.

Серед чоловіків срібними призерами турніру стали: Роман Волков (в/к 68 кг), Леонід Гаража (в/к до 73 кг) і Владислав Хоменко (в/к до 78 кг).

Серед жінок у ваговій категорії до 68 кг Анастасія Устінова виборола бронзову нагороду.