Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Олександр Сітковський – найкращий легкоатлет України в листопаді 2019 року

10 грудня завершилося голосування щодо визначення найкращого легкоатлета країни, яке традиційно проводить Федерація легкої атлетики України.

Визнання в листопаді 2019 року отримав представник Донецької області Олександр Сітковський з міста Маріуполь, який посів п’яте місце на міжнародному марафоні в столиці Китаю Пекіні «CFLD Beijing Marathon» серії IAAF Gold Label road race. Результат спортсмена – 2 години 11 хвилин та 25 секунд – дозволив йому виконати норматив на Ігри XXXII Олімпіади в Токіо (Японія), що становить 2:11:30.

Олександр Сітковський з 2007 року є членом збірної команди України з легкої атлетики. Народився 9 червня 1978 року. Майстер спорту України міжнародного класу, багаторазовий чемпіон України з бігу на довгі дистанції, кросу, бігу по шосе і марафонському бігу. Переможець і призер масштабних марафонів у Любляні, Флоренції, Парижі, Стамбулі, Сеулі. Дворазовий призер Кубків Європи з бігу на 3000 м і 5000 м. Учасник трьох поспіль Олімпійських ігор (2008, 2012, 2016). Таким чином, Сітковський заслужено входить у світову еліту марафонців.

Додамо, що серед легкоатлеток України найкращою в листопаді 2019 року визнали львів’янку Софію Яремчук, яка перемогла на міжнародних змаганнях з бігу на 10 км у Римі з особистим рекордом – 33.01 хвилини.

Опитування традиційно проводиться серед членів Ради Федерації легкої атлетики України, представників ЗМІ та вболівальників. Голоси кожної з груп при підведенні підсумків враховуються як третина від усіх голосів.

Вітаємо Олександра Сітковського з визнанням та бажаємо яскравих досягнень у новому сезоні!

10.12.2019

Новини

 

Плани заходів
з 21.09 по 27.09.2020

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах