Черлідери Донеччини завершили рік «бронзою» на етапі Євроліги в Австрії

30 листопада в Австрії відбулися міжнародні змагання з черліденгу – етап Євроліги, який зібрав спортсменів із 9 країн.

У складі збірної України Донецьку область гідно представили вихованці спортивного клубу «Альтаїр» з міста Покровськ, які тренуються під керівництвом Наталії Коновалюк.

Вікторія Губа і Ганна Муханова за підсумками виступу в чер-данс фрістайл дуеті серед юніорів вибороли бронзові медалі. Хіп-хоп дует у складі Вікторії Губи і Данила Шумейка посів на турнірі четверте місце.

У 2019 році змагання в Австрії стали останніми для черлідерів Донеччини, і тепер наші спортсмени готуватимуться до нового сезону, де є декілька етапів Євроліги, чемпіонат Європи та чемпіонат світу.