Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Тхеквондисти Донецької області – переможці та призери чемпіонату України у Львові

З 14 по 17 листопада в місті Львів відбулись чемпіонати України з тхеквондо ВТФ серед ДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ, УФК та спортивних клубів, у яких взяли участь спортсмени різних вікових категорій: молодші юнаки, юнаки, старші юнаки (кадети), юніори та дорослі.

Усього звання кращих виборювали понад 1200 хлопців і дівчат із 21 регіону країни, а Донецьку область на змаганнях представили тхеквондисти із міст Дружківка, Маріуполь та Мирноград.

У розділі «керугі» (поєдинки) нагороди здобули:

- серед молодших юнаків (2010-2011 роки народження):

Олександр Полеводов (Дружківка, тренер Володимир Страшненко) – 1 місце у ваговій категорії до 24 кг;
Максим Івакін (Маріуполь, тренер Олександр Левінчук) – 3 місце у ваговій категорії до 24 кг;
Михайло Павленко (Дружківка, тренер Володимир Страшненко) – 1 місце у ваговій категорії до 30 кг;
Нестор Ягмурджи (Маріуполь, тренер Олександр Левінчук) – 2 місце у ваговій категорії до 32 кг;
Роман Себов (Маріуполь, тренер Владислав Коротких) – 3 місце у ваговій категорії до 34 кг;

- серед юнаків (2008-2009 роки народження):

Дмитро Страшненко (Дружківка, тренер Володимир Страшненко) – 1 місце у ваговій категорії до 33 кг;
Кирило Захарченко (Маріуполь, тренер Олександр Левінчук) – 3 місце у ваговій категорії до 36 кг;
Аріанна Пимкина (Маріуполь, тренер Олександр Левінчук) – 3 місце у ваговій категорії до 36 кг;
Ярослав Беспалько (Маріуполь, тренер Олександр Левінчук) – 3 місце у ваговій категорії до 40 кг;
Арина Бударина (Маріуполь, тренер Олександр Левінчук) – 1 місце у ваговій категорії понад 57 кг;

- серед кадетів (2005-2007 роки народження)

Моніка Усенко (Дружківка, тренер Юрій Бірюков) – 3 місце у ваговій категорії до 33 кг;
Фарід Насібов (Дружківка, тренер Юрій Бірюков) – 2 місце у ваговій категорії до 37 кг;

- серед юніорів (2002-2004 роки народження):

Марк Двібородчин (Дружківка, тренер Володимир Страшненко) – 3 місце у ваговій категорії до 45 кг;
Ілля Пікуз (Маріуполь, тренер Олександр Левінчук) – 2 місце у ваговій категорії до 63 кг;
Артем Гарбар (Дружківка, тренер Юрій Бірюков) – 1 місце у ваговій категорії до 78 кг;

- серед дорослих, чоловіки:

Андрій Гарбар (Дружківка, тренери Володимир Страшненко, Юрій Бірюков) – 1 місце у ваговій категорії понад 80 кг.

 

У розділі «пумсе» – неолімпійському виді програми тхеквондо (ВТФ) – учні обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з міста Мирноград, вихованці тренера Сергія Жуваки, посіли 3 загальнокомандне місце. Результати виступу наших тхекондистів:

- пумсе (індивідуальний виступ):

1 місце – Олександра Власенко,
3 місце – Костянтин Землянський;

- пари:

2 місце – Олександр Гуртовой / Ангеліна Агапіна,
3 місце – Ганна Шуть / Давид Глушко,
3 місце – Олександра Власенко / Назар Батура,
3 місце – Костянтин Землянський / Полина Штих;

- пумсе команда:

1 місце – Ганна Шуть / Ангеліна Агапіна / Лілія Баранова,
3 місце – Лев Тимофеєв / Артем Ратушний / Єгор Дербенєв,
3 місце – Олександра Власенко / Полина Штих / Моніка Усенко,
3 місце – Костянтин Землянський / Кирило Ульяницький / Назар Батура;

- фрістайл (індивідуальний виступ):

1 місце – Олександра Власенко,
3 місце – Костянтин Землянський;

- фрістайл пара:

3 місце – Олександра Власенко / Костянтин Землянський.

 
22.11.2019

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах