26 медалей здобула збірна Донеччини на чемпіонаті України з Комбат Дзю-Дзюцу в Запоріжжі

З 30 листопада по 1 грудня у місті Запоріжжя пройшов чемпіонат України з Комбат Дзю-Дзюцу серед юнаків, молодших юнаків (ІІІ-IV ранг). Змагання зібрали понад 400 учасників з 14 областей країни.
До складу збірної команди Донецької області увійшли 34 спортсмени, які на чолі зі своїми тренерами - Андрієм Безуглим, Владиславом Шульгою, Данилом Мальованим, Андрієм Чічіним (м. Слов’янськ), Артемом Пятихаткою (м. Покровськ), Сергієм Матросовим і Віктором Овчаренко (м. Маріуполь) вирушили за перемогою.

За підсумками боротьби наші спортсмени вибороли 9 золотих, 11 срібних і 6 бронзових медалей. У командному заліку Донецька область посіла другу сходинку турніру. В особистому заліку переможцями та призерами стали: