Понад сто нагород здобули каратисти Донеччини на всеукраїнських змаганнях з карате JKS у Харкові

З 29 по 30 листопада у місті Харків відбулися Кубок України та всеукраїнські змагання з карате JKS, які зібрали 593 спортсмени з 10 областей країни.

Донецьку область на змаганнях представили каратисти з Бахмута, Дружківки, Краматорська, Маріуполя та Слов’янська.

В результаті боротьби переможцями та призерами особистої першості стали:

Єгор Волошин - чотириразовий чемпіон Кубку в наступних видах програми: індивідуальне куміте (чоловіки 18 років і старші, більше 75 кг), АБС, командне ката («міх»), командне куміте (серед учасників 18 років і старших);

Сергій Немічев здобув дві золоті нагороди в командному ката («міх», 18 років і старші) і командному куміте (чоловіки 18 років і старші) та три «бронзи» - індивідуальне ката, куміте, котен ката (серед учасників від 18 років і старших);

Гелена Пархоменко виборола «золото» в індивідуальному ката (жінки 35 років і старші) та дві срібні нагороди в індивідуальному ката і котен ката (жінки 18 років і старші);

Дар’я Закренична – «золото» в командному ката («міх», 18 років і старші) та «бронза» в індивідуальному ката (жінки 18 років і старші);

Олександр Пеняшкін – «золото» в командному куміте (чоловіки 18 років і старші);

Кирило Мінєнков отримав бронзову нагороду в індивідуальному куміте (чоловіки 18 років і старші).

За підсумками змагань в командному заліку збірна команда Донецької області здобула 108 медалей (40 золотих, 25 срібних, 43 бронзові) Кубка України і всеукраїнських змагань.