Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


OlympicLab у Донбаському державному педагогічному університеті

Протягом останнього часу в Донбаському державному педагогічному університеті, що веде діяльність у місті Слов’янськ, активно працює волонтерський загін студентської молоді. Саме тому, презентуючи молодим педагогам Всеукраїнський спортивно-інтерактивний проєкт #OlympicLab, Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області обрало напрямок «Волонтерство».

Зустріч відбулась 26 листопада в затишному коворкінгу навчального закладу за участю студентів, викладачів та керівництва факультету фізичного виховання ДДПУ на чолі з деканом Олександром Холодним. А почесним гостем став багаторазовий чемпіон світу, переможець та призер Паралімпійських ігор з плавання, Герой України Віктор Смирнов.

Відповідальний секретар Відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора детально розповів присутнім про сутність волонтерської діяльності. Постало безліч питань стосовно застосування волонтерства під час заходів та в повсякденному житті, розвитку волонтерської течії, як географічного поширення, так і підвищення кваліфікації, можливості розвитку, отримання специфічних знань та навичок тощо. Своїм баченням ділилися члени діючого волонтерського загону під керівництвом Лілії Фесенко, викладачі та зацікавлені слухачі. Зі свого боку Віктор Смирнов підтвердив важливість поставленої перед молоддю теми волонтерства, спираючись на власний змагальний та життєвий досвід.

У ході зустрічі були окреслені напрямки і можливості подальшої співпраці та поширення волонтерської мережі на теренах області.

На завершення відбулась фотосесія, а учасників зустрічі заохотили подарунками від НОК України, який є ініціатором та засновником проєкту #OlympicLab.

 
 
28.11.2019

Новини

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах