Пилип Акілов – переможець Кубку України з боксу серед чоловіків

11-18 листопада в палаці культури «Титан» міста Запоріжжя відбувся Кубок України з боксу серед чоловіків, учасниками якого стали близько ста спортсменів із різних регіонів держави.

Донецьку область на змаганнях представили 4 боксери, двоє з яких потрапили до числа кращих.

Переможцем у ваговій категорії 75 кг став Пилип Акілов (Бахмут – Соледар), спортсмен Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки та школи вищої спортивної майстерності, вихованець тренерів Анатолія Переяслова і Георгія Гангалова. Пилип довів свою перевагу у чотирьох боях, де його суперниками були: Олексій Підмурняк (Хмельницька область), Олексій Іванов (Дніпропетровська область), Єгор Веліковський (Київ) та, у фіналі, Олексій Ширяєв (Запорізька область).

У ваговій категорії 81 кг бронзовим призером став Давид Штепа з Маріуполя, спортсмен міської комплексної ДЮСШ «Лідер», вихованець тренера Павла Скрипки. Він переміг киянина Вадима Устинова, але потім поступився ще одному столичному боксеру Івану Сапуну.

Два представники Донеччини у ваговій категорії 69 кг Артем Лапін (Бахмут) та Закаріа Джалілов (Бахмут – Костянтинівка), на жаль, програли в Запоріжжі свої перші поєдинки.