Спортсмени Донеччини здобули низку нагород всеукраїнських змагань з кікбоксингу WPKA у Києві

З 7 по 10 листопада у місті Київ відбулися Кубок України та всеукраїнські змагання з кікбоксингу WPKA, присвячені пам’яті дітей України - жертв Голодомору.

Донецьку область на змаганнях представили більше 40 кікбоксерів з міст Краматорськ, Новогродівка та Маріуполь, які поповнили арсенал Донеччини новими нагородами.

Олексій Фурсов став дворазовим чемпіоном Кубку у «лоу-кік» та «орієнтал» у в/к до 60 кг, золоту нагороду виборов Євгеній Лук’янченко у «селф-дефенс».

Уляна Подякова, Світлана Олійник посіли другу сходинку Кубку у в/к 65 кг («орієнтал» і «семі-контакт»). Ще одну срібну та по бронзовій нагороді Кубка України додали у скарбничку області: Марина Романенко (в/к -55 кг, орієнтал, фул-контакт), Дмитро Харін (пойнт-хард спаринг, в/к -80 кг), Микита Стожко (семі-контакт, в/к 65 кг), Іван Сторожук (фул-контакт, в/к 90+ кг). Дві «бронзи» виборола Лілія Нестерова (фул-контакт і лайт-контакт, в/к 60 кг).

Всеукраїнські змагання принесли Донеччині ще 19 золотих, 12 срібних і 9 бронзових нагород.

Усього ж на турнірі вели боротьбу близько 450 спортсменів з 20 областей України.