Інваспорт. У Бахмуті змагалися в стрільбі з пневматичної гвинтівки

14 листопада в стрілецькому тирі на стадіоні «Металург» у Бахмуті відбувся чемпіонат міста з кульової стрільби з пневматичної гвинтівки серед людей з обмеженими фізичними можливостями.

Учасниками змагань серед осіб з ураженням опорно-рухового апарату стали 20 чоловік. Серед жінок кращою виявилась Наталя Іванова, другою – Наталія Зубар, третьою – Алла Мотонаха. Серед чоловіків переміг Олександр Петренко, друге місце посів Андрій Мотонаха, третє – Василь Мудранинець.

У змаганнях серед осіб з вадами слуху взяли участь 12 жінок та 17 чоловіків. Серед жінок найвлучнішою була Тетяна Громова, другою – Зоя Подорожко, третьою – Ганна Кулик. Серед чоловіків місця з першого по третє відповідно посіли Віталій Дуванський, Руслан Ступак та Ельдар Юсубов.

Усіх переможців та призерів нагородили грамотами управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради.