Спортсмени Донеччини – переможці та призери Кубка України з бойового самбо

2-3 листопада в місті Київ відбувся Кубок України з бойового самбо, який зібрав близько 200 спортсменів різних вікових категорій.

Гідний виступ на змаганнях показала збірна команда Донецької області, яка склалася з представників Покровська (тренер Артем Пятихатка) та Слов’янська (тренер Андрій Безуглий).

За підсумками турніру скарбничка регіону поповнилася двома золотими, срібною і п’ятьма бронзовими медалями.

Переможцями своїх категорій стали Денис Кутелія (юніори, 74 кг) та Микита Воробйов (юнаки, 39 кг), друге місце посів Олександр Калиниченко (юніори, 68 кг).

Бронзові нагороди отримали: Сергій Єрещенко (юніори, 82 кг), Кирило Юрченко (юніори, 82 кг), Максим Карпенко (юнаки, 39 кг), Максим Галепа (юнаки, 52кг) і Данило Піскунов (юнаки, 74 кг).

У командному заліку Донецька область посіла третю сходинку серед 17 регіонів України.