Бахмут прийняв відкриті обласні змагання з карате JKS

1-2 листопада в манежі стадіону «Металург» міста Бахмут відбулись змагання з карате JKS, які стали відбірковими до Кубку України – відкритий Кубок Донецької області серед дітей та юнаків і відкритий чемпіонат Донецької області серед юнаків, юніорів та дорослих.

Звання кращих виборювали 185 спортсменів із міст Бахмут, Дружківка, Костянтинівка, Краматорськ, Маріуполь, Мирноград, Слов’янськ, а також гості з Харківської області.

Змагалися спортсмени віком від шести років у п’яти видах програм: індивідуальна ката, індивідуальне куміте, командне ката мікс, командне куміте та котен ката мікс.

У підсумку, переможцями командного заліку стали каратисти з Краматорська (100 балів), на другій сходинці – команда Бахмута (79 балів), на третій – Слов’янська (30 балів).