Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


У чемпіонаті Слов’янська з боулінгу гравцем дня став Андрій Стьопкін

30 жовтня у місті Слов’янськ, у розважальному центрі «TALER», відбулись чергові ігри чемпіонату міста з боулінгу серед учнівської та студентської молоді. 
 
Цього разу учасниками стали п’ять команд фізико-математичного факультету Донбаського державного педагогічного університету. За результатами двох ігор по 10 фреймів кращою стала команда магістрантів, яка набрала 954 очки та буде представляти фізико-математичний факультет у фіналі чемпіонату, який відбудеться навесні 2020 року після проведення відбіркових турів.
 
Також був визначений кращий гравець дня – Андрій Стьопкін, викладач фізико-математичного факультету (238 очок).
 
Команда-переможниця та кращий гравець дня відзначені грамотами відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради та сувенірними блокнотами від Слов’янського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».   
 
Чемпіонат Слов’янська з боулінгу серед учнівської та студентської молоді реалізується за ініціативи розважального центру «TALER», за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради, а також Слов’янського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». 
 
03.11.2019

Новини

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах