Десять медалей чемпіонату України з бодібілдингу та фітнесу поповнили скарбничку Донеччини

З 25 по 27 жовтня в місті Київ, у Центрі культури та мистецтв Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», відбувся чемпіонат України з бодібілдингу та фітнесу серед дорослих та юніорів.

Взяти участь у масштабному всеукраїнському спортивному заході прибули 380 спортсменів з 24 областей країни.

Донеччину представила збірна команда у складі 23 спортсменів, що заявили бажання змагатись в 25 категоріях з чоловічого та класичного бодібілдингу, фізік, класік фізік, чоловічого та жіночого фітнесу, бодіфітнесу, фітнес-бікіні, фіт-модель та велнес фітнес.

За підсумками чемпіонату володарями «золота» стали Герман Писаренко (чоловіки, бодібілдинг, до 75 кг) і Антон Ференц (чоловіки, бодібілдинг, до 100 кг).

Срібну нагороду чемпіонату виборола Наталія Душенко (жінки, бодіфітнес, до 163 см).

Анастасія Сергєєва (жінки, фітнес-бікіні, до 172 см) - 4 місце;
Валерія Бугаєва (жінки, фітнес-бікіні, юніорки до 166 см) - 4 місце.

Варто зазначити, що Антону Ференцу вдалося не тільки вибороти титул чемпіона змагань, але й виконати норматив для присвоєння звання майстра спорту України (тренер – Віталій Талавера).

Попереду найголовніший старт року – чемпіонат світу, що відбудеться з 5 по 11 листопада у місті Фуджейра (ОАЕ).