Скарбничку Донеччини поповнили 20 нагород Кубка України з традиційного карате

25-28 жовтня в місті Кропивницький відбувся Кубок України з традиційного карате, який зібрав 600 спортсменів із 9 регіонів.

В умовах високої конкуренції збірній Донецької області вдалося здобути 20 медалей: 7 золотих, 6 срібних і 7 бронзових.

Результати наших каратистів у категорії 21+ років:
- Валерія Пеняшкіна стала чемпіонкою, дворазовою срібною та бронзовою призеркою змагань у «ката», «командному ката», «фуко-го», «ен-бу»;
- Давид Наплєха – переможець у «ен-бу»;
- Олександр Пеняшкін – володар срібної та двох бронзових нагород у «фуко-го», «ката» і «куміте»;
- Вікторія Мироненко здобула дві срібні і бронзову медалі в індивідуальному і командному ката, а також в куміте індивідуальному.

У категорії 18-20 років досягнення спортсменів Донеччини такі: Поліна Хоролець виборола дві золоті, срібну і бронзову медалі у «ката», «куміте», «командному ката» і «ен-бу»; Богдан Леонов – бронзовий призер у «ен-бу».

За підсумками командного виступу в «ката» вікової категорії 10-11 років три золоті медалі в скарбничку додали Тимур Хоролець, Матвей Щербаков і Ярослав Сахно.

Бронзовим результатом відзначилась Євгенія Пеняшкіна в «ката» серед дівчат 8-9 років.

Підготували переможців і призерів Олександр Гончаренко, Костянтин, Олександр і Валерія Пеняшкіни.

Попереду на наших каратистів чекає виступ на міжнародних змаганнях, що відбудуться 8-11 листопада в Чехії.