Обласну спартакіаду ЗПО з настільного тенісу виграла команда Селидівського ліцею

22-23 жовтня в спортивному залі ДНЗ «Краматорське вище професійне металургійне училище» відбулись фінальні обласні змагання з настільного тенісу Спартакіади закладів професійної освіти Донецької області.

За нагороди боролись 6 команд, до складу кожної з яких входили 2 юнаки та 1 дівчина.

У підсумку, переможцями стали учні Селидівського ліцею. Друге місце посіли представники Лиманського професійно-технічного училища, третє – Краматорського вищого професійного училища.

Кращі команди нагородили грамотами та кубками Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.