Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Велосипедисти Донеччини – переможці та призери всеукраїнських змагань з кросу

Протягом тижня велосипедисти з різних регіонів визначали кращих у кросі: 17-20 жовтня в місті Харків відбувся чемпіонат України в індивідуальній гонці на час серед чоловіків, жінок, юніорів, юніорок, юнаків, дівчат, молодших юнаків, молодших дівчат, а 23-25 жовтня в місті Кропивницький – чемпіонат України в індивідуальній груповій гонці, естафетній командній гонці (чоловіки, жінки, юніори, юніорки) та всеукраїнські змагання серед юнаків, дівчат, молодших юнаків, молодших дівчат.

Донецьку область на змаганнях представили 24 спортсмени: Алла Марущук, Олена Ребракова, Дмитро Полупан, Даніїл Никулін, Данило Білоус під керівництвом старшого тренера, заслуженого тренера України Валерія Красова, команди Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки (Максим Телегін, Гліб Юрченко, Олексій Никипілов, Герман Діденко, Даниель Беліч, Артем Зайцев, тренер Олександр Геращенко), обласної спеціалізованої ДЮСШ олімпійського резерву з велоспорту (8 чоловік) та комплексної ДЮСШ «Атлетик» міста Маріуполь (5 чоловік).

У перший день змагань у Харкові наші велосипедисти показали такі результати:

- 3 місце серед чоловіків – Данило Білоус (ОСДЮСШОР, тренер Валерій Красов);
- 1 місце серед жінок – Алла Марущук (ОСДЮСШОР – ДВУОР, тренер Валерій Красов);
- 2 місце серед жінок – Олена Ребракова (ОСДЮСШОР – ДВУОР, тренери Валерій Красов, Олександр Геращенко);
- 1 місце серед юніорів – Дмитро Полупан (ОСДЮСШОР, тренери Петро Шарапов, Валерій Красов);
- 3 місце серед юніорів – Юрій Кадуха (КДЮСШ «Атлетик» м. Маріуполь, тренер Ірина Сівакова);
- 2 місце серед молодших юнаків – Данило Пащенко (ОСДЮСШОР, тренер Ілона Аржанова);
- 3 місце серед молодших дівчат – Ірина Чурзіна (ОСДЮСШОР, тренер А.Чувілко).

У другий день в індивідуальній гонці на час (на дистанцію 10 км) серед жінок «золото» здобула Алла Марущук, «бронзу» – Олена Ребракова, а серед юніорів володарем «срібла» став Дмитро Полупан.

Третій день змагань у естафетній гонці відзначився такими виступами спортсменів Донецької області: 1 місце посіла четвірка юніорів (Максим Телегін, Гліб Юрченко, Артем Зайцев, Юрій Кадуха), 2 місця – команда чоловіків (Даніїл Нікулін, Данило Білоус, Дмитро Полупан, Антон Буклей) та команда дівчат, яка склала гідну конкуренцію серед жінок.

 

За підсумками змагань у індивідуальній груповій гонці в місті Кропивницький дівчата Алла Марущук та Олена Ребракова вибороли серед жінок відповідно «золото» та «бронзу». Серед чоловіків кращим був юніор Данило Білоус, який посів 5 місце, Даніїл Нікулін завершив гонку на 9 сходинці, Дмитро Полупан – на 11-й.

У естафетній гонці Алла Марущук та Олена Ребракова святкували перемогу, а Даніїл Нікулін, Данило Білоус, Дмитро Полупан стали бронзовими призерами.

28.10.2019