Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Важкоатлети Донецької області здобули 5 нагород чемпіонату України U15 на Закарпатті

З 7 по 12 жовтня у селі Поляна (Свалявський район Закарпатської області) пройшов чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків і дівчат до 15 років.
 
Збірна команда Донецької області здобула 1 золоту, 1 срібну, 3 бронзові нагоди і посіла друге місце командного заліку.
 
Чемпіоном країни став Данило Халін (м. Вугледар), срібним призером - Ілля Никитенко (м. Вугледар), бронзовими призерами - Максим Незнаєв (м. Лиман), Альона Гушиліна (м. Білозерське) і Рената Ісмагілова (м. Білозерське/м. Бахмут).
 
 
Результати виступів атлетів Донецької області на чемпіонаті України U15 (Поляна-2019)
 
юнаки
 
Данило Халін - 1 місце (в/к до 45 кг, сума 120 кг, м. Вугледар, ОСДЮСШОР, тренер В.Худін),
 
Ілля Никитенко - 2 місце (в/к до 45 кг, сума 114 кг, м. Вугледар, ДЮСШ, ОСДЮСШОР, тренер В.Корольчук),  
Богдан Топалов - 11 місце (в/к до 45 кг, сума 98 кг, Волноваський район, ОСДЮСШОР, тренер С.Колоколов),  
 
Василь Кіяшко - 6 місце (в/к до 49 кг, сума 128 кг, Волноваський район, ОСДЮСШОР, тренер С.Колоколов),  
Артем Дяговець - 5 місце (в/к до 55 кг, сума 154 кг, Волноваський район, ОСДЮСШОР, тренер С.Колоколов),  
 
Єгор Мельник - 7 місце (в/к до 55 кг, сума 146 кг, м. Білозерське, ОСДЮСШОР, тренери В.Жога, В.Жульков), 
 
Павло Сохін - 8 місце (в/к до 55 кг, сума 145 кг, Волноваський район, ОСДЮСШОР, тренер С.Колоколов),  
Дмитро Загрійчук - 12 місце (в/к до 55 кг, сума 138 кг, м. Вугледар, ДЮСШ, ОСДЮСШОР, тренер В.Корольчук),  
 
Гліб Березін - 7 місце (в/к до 61 кг, сума 172 кг, м. Білозерське, ОСДЮСШОР, ШВСМ, тренери В.Жога, В.Жульков), 
 
Кирило Пригода - 9 місце (в/к до 67 кг, сума 180 кг, м. Білозерське, ОСДЮСШОР, ДВУОР ім. С.Бубки, тренери В.Жога, І.Обухов, В.Жульков), 
 
Сергій Турович - 12 місце (в/к до 67 кг, сума 175 кг, м. Маріуполь, ОСДЮСШОР, ДВУОР ім. С.Бубки, тренери С.Аленін, І.Обухов, О.Медведєв),
 
Андрій Боровський - 11 місце (в/к до 73 кг, сума 164 кг, м. Білозерське, ОСДЮСШОР, тренери В.Жога, В.Жульков), 
 
Даниіл Красюк - 10 місце (в/к до 81, сума 165 кг, м. Дружківка, ОСДЮСШОР, тренер В.Кузнєцов),  
Владислав Кочмар - 5 місце (в/к до 96 кг, сума 168 кг, м. Маріуполь, КДЮСШ «Атлетик», тренери В.Данильченко, В.Шведов),
 
Максим Незнаєв - 3 місце (в/к понад 96 кг, сума 205 кг, м. Лиман, ОСДЮСШОР, ДВУОР ім. С.Бубки, тренери І.Обухов, Є.Рокочий),
 
Богдан Чих - 4 місце (в/к понад 96 кг, сума 180 кг, м. Маріуполь, КДЮСШ «Атлетик», тренери І.Авер’янов, В.Данильченко).
 
дівчата
 
Юлія Аблєкова - 5 місце (в/к до 49 кг, сума 78 кг, м. Маріуполь, КДЮСШ «Атлетик», тренери О.Цикалюк, В.Данильченко),
 
Олександра Кравченко - 9 місце (в/к до 49 кг, сума 60 кг, м. Бахмут, КДЮСШ №1, ДВУОР ім. С.Бубки, тренери К.Кукса, А.Кірієнко),
 
Альона Гушиліна - 3 місце (в/к до 55 кг, сума 112 кг, м. Білозерське, ОСДЮСШОР, ШВСМ, тренери В.Жога, В.Жульков), 
 
Ангеліна Чубатенко - 12 місце (в/к до 55 кг, сума 71 кг, м. Бахмут, КДЮСШ №1, ДВУОР ім. С.Бубки, тренери К.Кукса, А.Кірієнко),
 
Марія Пальона - 8 місце (в/к до 64 кг, сума 112 кг, м. Краматорськ, ОСДЮСШОР, ШВСМ, тренери Є.Олійник, А.Кірієнко, О.Санніков), 
 
Рената Ісмагілова - 3 місце (в/к до 71 кг, сума 134 кг, м. Білозерське/м. Бахмут, ОСДЮСШОР, ДВУОР ім. С.Бубки, тренери В.Жога, І.Обухов, В.Жульков),
 
Олеся Савинська - 5 місце (в/к до 76 кг, сума 107 кг, м. Краматорськ, ОСДЮСШОР, ДВУОР ім. С.Бубки, тренери Є.Олійник, А.Кірієнко). 
 
Варто додати, що за підсумками чемпіонату країни збірна команда Донецької області посіла друге місце.
 
22.10.2019