У фіналі Кубка України з мотокросу в Бучі «бронзу» здобув Вадим Карнаух

З 12 по 13 жовтня в місті Буча (Київська область) відбувся фінал Кубка України з мотокросу. Чудовий результат продемонстрував Вадим Карнаух з Донеччини, який виступає у класі мотоциклів «Хобі МХ1» з об’ємом двигуна до 450 куб. см.

Вадим Карнаух показав найкращий час кола в кваліфікаційному заїзді. У першому фінальному заїзді також показав найкращий час кола і, обігнавши всіх своїх суперників, став першим на фініші! Числені глядачі й уболівальники були у захваті.

У другому фінальному заїзді представник Покровської мотошколи Валерія Доценка через падіння та виїзд за межі траси став четвертим.

За сумою очок Вадим Карнаух став бронзовим призером. Це його найкращий результат у сезоні-2019.