Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Борці Донеччини греко-римського стилю здобули 4 нагороди на чемпіонаті України в Кременчуці

З 9 по 11 жовтня в місті Кременчук Полтавської області відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юнаків 2003-2004 років народження, який зібрав близько 250 найсильніших представників різних регіонів.

До складу збірної команди Донецької області увійшли спортсмени з Волновахи, Вугледару, Дружківки, Костянтинівки, Костянтинівського району, Краматорська, Маріуполя, Слов’янська.

Іван Цибанєв з Краматорська (тренери Олег Євтушенко, Ігор Оськін) став чемпіоном України у ваговій категорії 71 кг, що нараховувала 37 борців. До півфіналу Іван здобув чотири дострокові перемоги над представниками Запорізької, Рівненської, Харківської областей, далі у впертій сутичці здолав суперника із Сумщини, а у фіналі виявився сильнішим за київського борця.

Бронзовими призерами змагань стали: у ваговій категорії 51 кг – Артем Іскендеров (Краматорськ, тренери Сергій Васильченко, Ігор Оськін), у в/к 55 кг – Кирило Калиниченко (Вугледар, тренер Сергій Поваляєв), у в/к 92 кг – Владислав Луб (Краматорськ, тренери Євтушенко, Кийко).


 

 
 
16.10.2019

Новини

 

Плани заходів
з 21.09 по 27.09.2020

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах