Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
ХК "Донбас"


У Краматорську до Дня захисника України провели волейбольний та футбольний турніри

З нагоди Дня захисника України, який щороку відзначається 14 жовтня, у Краматорську для команд силових структур організували змагання з волейболу та футболу.

Кубок Краматорського прикордонного загону з волейболу, що проводився вже третій рік поспіль, цього разу зібрав на базі Машинобудівного коледжу Донбаської державної машинобудівної академії збірні Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, прикордонників, Прокуратури, 81 аеромобільної бригади, які виконують завдання у складі Об’єднаних сил. А також команди апеляційного адміністративного суду та, поза конкурсом, збірну місцевої дитячо-юнацької спортивної школи.

Колективи розділили на дві групи, у яких попри деяку різницю в класі ніхто не хотів поступатися жодним м’ячем, жодною подачею. У матчі за третє місце перемогу здобула команда Краматорського відділу Національної поліції, а у фіналі, вже вдруге за час існування турніру зійшлися прикордонники та представники ДСНС. Вирішальна гра була сповнена емоційною запеклою боротьбою, та все ж нерви у гравців команди прикордонників виявились міцнішими.

Змагання з футболу до Дня захисника України серед силових структур організував Донецький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». У день, коли Україна відзначала свято мужності, сили та завзяття, кращих на спортивному майданчику зі штучним покриттям при загальноосвітній школі № 22 міста Краматорськ визначали 8 команд.

За підсумками футбольних баталій перемогу здобув колектив поліції міста Дружківка. Друге місце посіла команда Краматорського прикордонного загону, третє – 81 мобільна бригада міста Краматорськ.

 
 
 
 
 
 
17.10.2019

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2022 році

  

 

Управління в соціальних мережах