У Бахмуті пройшов чемпіонат з плавання серед допризовної молоді, присвячений Дню захисника України

9 жовтня в місті Бахмут, на базі дитячо-юнацького клубу «Дельфін», відбувся чемпіонат міста з плавання серед допризовної молоді, присвячений Дню захисника України.

За чемпіонські титули у плаванні на 50 метрів та естафеті 4х25 метрів змагалися 6 команд-учасниць з загальноосвітніх шкіл Бахмута: №№ 5; 7; 10; 12; 24; НВК №11.

У запеклих спортивних змаганнях юнаки протягом усіх запливів доводили свою мужність, силу, витривалість.

Перше місце у командному заліку виборола команда ЗОШ №12, друге місце посіла команда школи №5, третє - команда школи №10.

В особистому заліку чемпіоном змагань став Дмитро Кашніков (ЗОШ №7),  другим став Іван Малапура (ЗОШ №5), третім - Кирило Тонкошкур. Ці хлопці неоднаразово перемагали на традиційних змаганнях.

Усіх переможців і призерів нагороджено грамотами управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради.