У Донецьку пройшов Кубок області з художньої гімнастики

11-12 січня в спортивному залі Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С. Бубки пройшов Кубок області з художньої гімнастики.

У змаганнях взяло участь 67 гімнасток з Донецька, Маріуполя, Горлівки, Макіївки та Шахтарська.

За програмою майстра спорту перше місце посіла Аліна Ревунова, на другому опинилася Діана Голіна (обидві – з Донецька), а на третьому – Анастасія Рібун з Макіївки.

За програмою кандидата в майстри спорту весь п'єдестал зайняли виключно донеччанки. Першою стала Анастасія Шмигальова, другою – Олеся Шевчук, а третьою – Аріна Ткачук.

За результатами змагань сформована збірна команда області, яка представлятиме наш регіон на Кубку України 10 лютого в Луганську.