Медальний виступ ушуїстів Донеччини на всеукраїнських змаганнях в Одесі

З 27 по 29 вересня в Одесі відбулися змагання фіналу Кубка України з ушу (таолу) і чемпіонату України серед школярів, які зібрали понад 300 спортсменів із 12 регіонів країни.

Донецьку область на турнірах представили ушуїсти з міста Маріуполя на чолі з заслуженим тренером України Віталієм Болдирєвим.

За підсумками фінальних змагань Кубка України у скарбничці Донеччини виявилося 8 нагород: Влада Нестеренко та Василина Малакуцко здобули по два «срібла», Ксенія Севастьянова посіла друге та третє місця, бронзовими призерками стали Ірина Кобелєва та В’ячеслав Данілов.

На чемпіонаті України серед школярів спортсмени Донецької області здобули ще 15 медалей: