До скарбнички Донеччини додано повний комплект нагород чемпіонату Європи з бойового самбо

З 27 по 28 вересня в польському містечку Жешув відбувся чемпіонат Європи з бойового самбо серед дорослих, молоді та юніорів, який зібрав понад 300 учасників.

У складі збірної команди України Донецьку область гідно представили три спортсмени: Денис Кутелія, Владислав Шульга (вихованці професійного бійцівського клубу «Тріада» міста Слов’янськ, тренер Андрій Безуглий), а також Григорій Реп’яхов (місто Бахмут, вихованець тренера Олександра Житюка).

За результатами змагань наші самбісти вибороли повний комплект нагород.

Чемпіоном Європи у ваговій категорії до 74 кг серед молоді став Денис Кутелія. У категорії до 57 кг серед молоді срібну медаль здобув Григорій Реп’яхов.

Серед дорослих на третю сходинку п’єдесталу в категорії до 57 кг піднявся Владислав Шульга.

У загальнокомандному заліку Україна посіла перше місце серед юніорів і дорослих серед п’ятнадцяти країн-учасниць.