Легкоатлети Донецької області посіли друге місце чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮСШОР у Кропивницькому

З 19 по 22 вересня в місті Кропивницький відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші), в якому взяли участь 544 атлети – команди 24 областей країни, а також команда міста Київ.

Легкоатлети Донеччини стали переможцями і призерами у багатьох дисциплінах змагальної програми:
1 місце – Дар’я Озерянова (висота – 1,75),
1 місце – Ольга Дибка (800 м – 2.17,49),
1 місце – Данило Журавов (200 м – 22,77),
1 місце – Євгенія Коновалова (100 м – 12,40),
1 місце – Олександр Сосновенко (400 м – 50,02),
1 місце – Діана Фролова (спис 500 гр – 43,85),
1 місце – Олександр Байбара, Данило Журавов, Володимир Новодранов, Олександр Сосновенко (естафета 100+200+300+400 м – 2.01,19),
1 місце – Вікторія Баранівська, Ольга Дибка, Євгенія Коновалова, Еліна Пристинська (естафета 100+200+300+400 м – 2.20,83),