Велосипедисти Донеччини тріумфували на Кубку України в багатоденній гонці у Львові

19-22 вересня в місті Львів відбувся Кубок України з велоспорту на шосе в багатоденній гонці серед чоловіків, жінок, юніорів, юніорок, який зібрав 105 спортсменів із 23 регіонів.

Від Донецької області на змаганнях виступили 12 велосипедистів: юніори Дмитро Полупан, Данило Білоус (обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з велоспорту, Лиман), Максим Телегін, Гліб Юрченко, Олексій Никипілов (Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки), юніорки Алла Марущук та Олена Ребракова (ОСДЮСШОР - ДВУОР), чоловіки Єгор Дементьєв, Ілля Клепіков, Максим Васильєв, Ростислав Жуковський (школа вищої спортивної майстерності) та Даніїл Нікулін (ОСДЮСШОР).

У перший день змагань за підсумками індивідуальної гонки на час 20 км переможцями стали Єгор Дементьєв (категорія чоловіки), Дмитро Полупан (серед юніорів) та Олена Ребракова (серед юніорок), які дозволили Донеччині посісти також найвищі сходинки в командному заліку.

Другий день змагань у групових гонках приніс нашому регіону тріумфи Іллі Клепікова серед чоловіків на дистанції 115 км та Алли Марущук серед юніорок. Четверте місце серед юніорів посів Данило Білоус.

У третій день змагань у групових гонках серед чоловіків на 135 км переміг Ростислав Жуковський, серед юніорок – знову Алла Марущук, а серед юніорів бронзовим призером став Дмитро Полупан.

У загальному командному заліку багатоденної гонки велосипедисти Донецької області виявились кращими серед чоловіків та юніорок, а також другими серед юніорів.

Весь п’єдестал в особистому заліку серед чоловіків зайняли велосипедисти Донеччини: 1 місце – Ілля Клепіков, 2 місце – Єгор Дементьєв, 3 місце – Максим Васильєв. У особистому заліку серед юніорок «золото» здобула Алла Марущук, «срібло» – Олена Ребракова, а серед юніорів «бронзу» виборов Дмитро Полупан.