У Маріуполі визначили переможців і найкращих баскетболістів IX турніру пам’яті Валентина Романця

З 10 по 12 вересня в місті Маріуполь, у СК «Новатор», пройшов традиційний, дев’ятий за ліком турнір, присвячений пам’яті заслуженого тренера України з баскетболу Валентина Миколайовича Романця.

Участь у змаганнях взяли три команди, що виступають Вищій лізі чемпіонату України - МБК «Маріуполь», «Хімік-2» (Южне), «Інваспорт» (Дніпро), а також представник Першої ліги - БК «Краматорськ».

За підсумками трьох змагальних днів перемогу на турнірі пам’яті В.М. Романця вибороли баскетболісти «Хіміка-2», які виграли кожен з трьох своїх поєдинків. Маріупольські «леви» стали другими, БК «Краматорськ» - третім, а «Інваспорт» посів четверте місце.

Найціннішим баскетболістом змагань визнано Олександра Ковляра, захисника «Хіміка-2» та юніорської збірної України.

Найкращих гравців турніру в складі кожної з команд відзначено індивідуальними призами. Ними стали Павло Бондаренко («Інваспорт»), Данило Маляренко (БК «Краматорськ»), Віталій Тельчаров (МБК «Маріуполь»).