У Спартакіаді-2019 Донецької області перемогли команди Соледарської ОТГ і Черкаської ОТГ

7 вересня в місті Соледар, у спортивному комплексі ДП «Артемсіль», відбулась обласна Спартакіада серед збірних команд об’єднаних територіальних громад Донецької області.

За право називатись найспортивнишіми боролись понад 180 учасників. У змаганнях взяли участь 4 команди міських ОТГ (Лиманська, Миколаївська, Соледарська, Сіверська) і 5 команд сільських і селищних ОТГ (Іллінівська, Олександрівська, Черкаська, Шахівська, Андріївська).

З словами привітання до присутніх звернувся заступник начальника управління - начальник відділу організаційно-кадрової роботи управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Сергій Горбунов.

Старт змаганням дав головний суддя Іван Костянецький. Учасники визначили кращих у 6 видах спорту: волейбол, шахи, шашки, футзал, настільнмй теніс, гирьовий спорт.

За підсумками змагань Спартакіади серед команд міських об’єднаних територіальних громад перемогла Соледарська ОТГ, яка набрала 382 очки. Друге місце посіла Лиманська ОТГ (356 очок), третє – Сіверська ОТГ (216 очок), четверте – Миколаївська ОТГ (100 очок).

Серед команд сільських та селищних об’єднаних територіальних громад перемогла Черкаська ОТГ (360 очок), друге місце посіла Олександрівська ОТГ (356 очок), третє -  Іллінівська ОТГ, четверте -  Шахівська ОТГ (278 очок), п’яте – Андріївська ОТГ (224 очок).

Переможців і призерів змагань нагороджено кубками, медалями та грамотами управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.