Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Змагання з футзалу у Волновасі до Дня фізичної культури і спорту

6 вересня в місті Волноваха, на спортивному майданчику зі штучним покриттям ЗОШ №1, відбувся турнір з футзалу з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту. 
 
У змаганнях взяли участь 7 команд: збірна команда районного військкомату і 11 ДПРЗ ДСНС, команда Волноваського відділу поліції, команда прикордонників, команди вчителів і державних службовців Волноваського району, збірна команда депутатів всіх рівнів і голів місцевих рад Волноваського району, збірна команда місцевої прокуратури і Волноваського міжрайонного відділу ГУ СБ України в Донецькій та Луганській областях.
 
Учасників змагань привітав головний спеціаліст відділу сім’ї, молоді та спорту управління освіти сім’ї, молоді та спорту Волноваської райдержадміністрації Артур Полянчич.
 
За результатами змагань перемогла команда вчителів Волноваського району, друге місце посіла команда Волноваського відділу поліції, третє місце – збірна команда Волноваської місцевої прокуратури і Волноваського міжрайонного відділу ГУ СБ України в Донецькій та Луганській областях.
 
Усіх учасників відзначено грамотами управління освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, а призери змагань отримали кубки та медалі.
10.09.2019