Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Олександр Стібель і Людмила Бабенко – чемпіони одеського фестивалю з настільного тенісу

З  27 серпня по 4 вересня на Одещині відбулась низка змагань з настільного тенісу, на яких вдало виступили спортсмени Донецької області. 
 
З  27 серпня по 4 вересня в смт. Затока пройшов XXX Міжнародний фестиваль «Стара фортеця» серед любителів настільного тенісу - Меморіал Ч.Н. Худиша, М. Оганесяна, А. Льовушкіна. 
 
У змаганнях взяли участь аматори з Молдови, Білорусі, України (Київ, Івано-Франківськ, Житомир, Хмельницький, Полтава, Жовква, Краматорськ, Маріуполь, Дружківка). 
 
У віковій категорії серед юнаків до 16 років переміг Олександр Стібель, друге місце посів Артем Цокур. У суперфіналі Олександр Стібель посів третє місце, а серед дівчат перемогла Людмила Бабенко. Усіх спортсменів нагороджено грамотами, медалями та цінними призами.
 
2 вересня в місті Одеса, у ТТС Evolution, пройшов відкритий рейтинговий турнір - дитячий чемпіонат Одеси з тенісу настільного, присвячений Дню міста і пам’яті Фелікса Осетинського. У турнірі взяли участь спортсмени з Києва, Одеси, Білої Церкви, Умані, Миколаєва , Дружківки, Нової Каховки, Кропивницького. У віковій категорії 2005-2007 р.н. Олександр Стібель посів друге місце.
 
09.09.2019