Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Велосипедисти Донеччини тріумфували на чемпіонаті України в парній гонці серед юніорок та юніорів

21-23 серпня в місті Миколаїв відбувся чемпіонат України з велоспорту на шосе в парній гонці серед юніорів, юніорок, чоловіків і жінок.

Усього змагання зібрали 105 учасників із 20 регіонів. Команду Донецької області представили 8 спортсменів, вихованці тренерів Валерія Красова та Олександра Геращенка: Даніїл Нікулін, Віталій Терешенок, Данило Білоус, Дмитро Полупан, Алла Марущук (усі – обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з велоспорту, Лиман), Олена Ребракова, Максим Телегін, Гліб Юрченко (Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки).

Перемогу в парній гонці на 25 км серед юніорок з результатом 35 хв. 23 сек. святкували Алла Марущук і Олена Ребракова, які обійшли спортсменок із Хмельниччини та Києва – Вікторію Пархомюк і Валерію Калюгу (36 хв. 45 сек.), а також Поліну Маліченко та Марину Вареник з Миколаєва (36 хв. 47 сек.).

Серед юніорів «золото» здобули Данило Білоус і Дмитром Полупан, результат яких склав 31 хв. 39 сек. Срібним призером стала пара з Чернігова та Київської області – Денис Хотульов і Віталій Пилипчук (32 хв. 05 сек.), бронзові призери – кияни Максим Маліников та Дмитро Бондарчук (32 хв. 36 сек.).

За підсумками змагань серед чоловіків бронзові нагороди вибороли спортсмени Донецької області Даніїл Нікулін та Віталій Терешенок, яка подолали парну гонку на 50 км з часом 1:04,32. Переможцем тут стала досвідчена пара з Києва – Андрій Василюк і Олександр Головаш, другими – спортсмени з Черкаської області Віталій Новоковський і Андрій Підкуйко.

Відзначимо, що велогонщикам довелося змагатися в непростих погодних умовах – за дуже сильного вітру та температури 34 °С.

28.08.2019

Новини

 

Плани заходів на тиждень
з 03.08 по 09.08.2020

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Управління запрошує всіх небайдужих долучитися до благодійної акції «Серце до серця»

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах