Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Чемпіоном Європи з єдиноборств серед студентів став Андрій Гарбар. Наталія Мартюхіна – з «бронзою»

З 30 липня по 3 серпня в місті Загреб (Хорватія) відбувся перший в історії чемпіонат Європи з єдиноборств серед студентів («European Universities Combat Championships»). У змаганнях з дзюдо, карате, кікбоксингу WAKO, тхеквондо (ВТФ) взяли участь 1 300 спортсменів з 404 вищих навчальних закладів 36 країн. Студентська збірна України виборола 42 медалі і здобула перше загальнокомандне місце. 
 
У складі збірної команди України в Загребі виступили троє спортсменів з Донецької області.
 
Золоту медаль і титул чемпіона з тхеквондо (ВТФ) у ваговій категорії до 87 кг виборов Андрій Гарбар (м. Дружківка, Донбаська державна машинобудівна академія, тренер Юрій Бірюков).  
 
Бронзову нагороду чемпіонату з кікбоксингу WAKO (розділ К-1) у ваговій категорії до 65 кг здобула Наталія Мартюхіна (м. Торецьк, Донбаський державний педагогічний університет (магістратура), тренер Віталій Лі).
 
Дев’яте місце чемпіонату з кікбоксингу WAKO (розділ К-1) у ваговій категорії до 67 кг посів Закаріа Джалілов (м. Костянтинівка, Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С. Бубки, тренер Денис Харькін). 
 
Загалом у чотирьох видах програми чемпіонату Європи збірна команда України виборола 42 медалі (16 золотих, 8 срібних, 18 бронзових) і перше загакальнокомандне місце.
 
 
 
06.08.2019

Новини

 

Плани заходів
з 19.10 по 25.10.2020

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах