Велогонщики Донеччини стали переможцями юнацького чемпіонату України з велошосе в Первомайську

З 1 по 4 серпня в місті Первомайськ (Миколаївська область) відбувся  чемпіонат України з велоспорту на шосе в парній гонці та критеріумі серед юнаків та дівчат, молодших юнаків, молодших дівчат. Загальна кількість учасників - 129, це 22 команди областей та м. Київ.

Донеччину на змагання представили 18 велогонщиків.

Збірна команда Донецької області – 5 спортсменів: Алла Марущук (ОСДЮСШОР-ДВУОР, тренер Валерій Красов), Олена Ребракова (ОСДЮСШОР-ДВУОР, тренери Валерій Красов, Олександр Геращенко), Дмитро Полупан (ОСДЮСШОР, тренери Петро Шарапов, Валерій Красов), Максим Телегін (ДВУОР, тренери Валерій Красов, Олександр Геращенко), Іван Андреєв (ОСДЮСШОР, тренер Валерій Красов).

Команда ДВУОР ім. С.Бубки (м. Бахмут) – 2 спортсмени: Гліб Юрченко (тренер Олександр Геращенко), Даніель Беліч (ОСДЮСШОР-ДВУОР, тренери Олександр Вальков, Олександр Геращенко).
Команда ОСДЮСШОР (м. Лиман) – 8 спортсменів: Герман Діденко, Данило Варибус,  Кирило Лобачев, Миколай Рибалко, Данило Пашенко, Ганна Серік, Олена Ткаченко, Єлизавета Дзиман (тренери Олександр Ярмак, Петро Шарапов).

Команда КДЮСШ «Атлетик» (м. Маріуполь) – 3 спортсмени:  Юрій Кадуха, Валентин , Ніна Стоцька (тренер Ірина Сівакова).

У перший день змагань спортсмени збірної команди Донецької області здобули дві золоті медалі.

У парній гонці на 20 км серед дівчат перемогли Алла Марущук і Олена Ребракова з результатом – 25 хв. 56 сек., «срібло» у спортсменок Хмельницької області Дарини Нагуляк і Анастасії Плацидим  (26 хв. 50 сек.), «бронза» у спортсменок з Житомира і Кіровограда (28 хв. 02 сек.).

Серед чоловіків у парній гонці на 20 км  чемпіонами стали Дмитро Полупан  і Гліб Юрченко (23 хв. 14 сек.), «срібло» здобула пара з Миколаївської області Віталій Кость і Максим Вареник (23 хв. 28 сек.), «бронза» у команди Сумської області - 24 хв.15 сек.

Наші молодші юнаки Іван Андрєєв і Даніель Беліч посіли четверте місце, програвши одну секунду бронзовим призерам, а молодші дівчата Ніна Стоцька і Єлизавета Дзиман посіли п’яте місце.

У другий день змагань пройшла гонка критеріум на 20 км. Серед дівчат перемогла Алла Марущук, а Олена Ребракова посіла п’яте місце.

Серед юнаків Дмитро Полупан посів четверте місце, а переміг Андрій Семібратов з Сумської області. Максим Телегін посів п’яте місце, а Гліб Юрченко – десяте місце.

Серед молодших юнаків в гонці критеріум на 20 км Іван Андрєєв посів восьме місце, а Даніель Беліч – десяте місце. Серед молодших дівчат Ніна Стоцька посіла восьме місце.