Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


«Золото» та «бронзу» велосипедисти Донеччини вибороли на чемпіонаті України у Вінниці

З 24 по 28 липня в місті Вінниця відбувся чемпіонат України з велоспорту на шосе в багатоденній гонці серед чоловіків, юніорів, жінок і юніорок.

Змагання зібрали близько 140 спортсменів з 22 регіонів України, а також Молдови. Від Донецької області в супроводі тренерів Валерія Красова та Олександра Геращенка виступили дві команди: чоловіча з Анатолієм Будяком, Іллею Клепіковим, Ростиславом Жуковським (школа вищої спортивної майстерності) та Даніїлом Нікуліним (обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з велоспорту, Лиман) у складі, та юніорська з Данилом Білоусом, Дмитром Полупаном, Віталієм Терешенком (ОСДЮСШОР, Лиман), Максимом Телегіним та Глібом Юрченком (ДВУОР ім. С.Бубки).

Багатоденна гонка складалася з трьох етапів: індивідуальної гонки на час 16 км, групових гонок 120 км та 140 км, на кожному з яких три кращих гонщика команди приносили бали в підсумковий залік.

Команді Донецької області серед юніорів вдалося захопити лідерство і не впустити його до кінця змагань, виборовши золоті нагороди. У особистому заліку за сумою трьох етапів Віталій Терешенок посів 5 місце, Данило Білоус – 8 місце.

Чоловіча команда Донеччини стала бронзовим призером чемпіонату. У особистому заліку Даніїл Нікулін посів 3 місце, Анатолій Будяк – 8 місце, Ілля Клепіков – 12 місце, Ростислав Жуковський – 15 місце.

 
 
29.07.2019

Новини

 

Плани заходів
з 18.01 по 24.01.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах