Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


У Дружківці провели відкритий чемпіонат Донецької області зі спортивного орієнтування

З 5 по 7 липня в місті Дружківка (лісовий масив с. Райське) відбувся відкритий чемпіонат Донецької області зі спортивного орієнтування (бігом) на коротких та подовжених дистанціях, V етап Кубка Донецької області.

Змагання зібрали понад 60 учасників із Бахмута, Дружківки, Краматорська, Слов’янська, Торецька, а також гостей з Луганської області.

Згідно програми проведення заходу, у перший та третій дні спортсмени визначали кращих на коротких дистанціях, у другий – на подовженій. Складні погодні умови не завадили учасникам подолати дистанції успішно та зафіксувати гідний результат.

Переможців та призерів змагань нагородили грамотами і медалями управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації й цінними призами від спонсорів.

Додамо, що в рамках чемпіонату проведено майстер-клас від тренера зі спортивного орієнтування Галини Мирної, під час якого спортсмени змогли отримати нові знання та навички.

Довідка:

Учасник змагань зі спортивного орієнтування за допомогою карти і компаса повинен якнайшвидше подолати дистанцію, відвідавши певну кількість точок, що влаштовані на місцевості – контрольних пунктів. Спортивне орієнтування є складним багатокомпонентним видом спорту, у якому задля досягнення високого результату необхідно в рівній мірі мати фізичну, технічну, тактичну, психічну та інтегральну підготовленість.

 

10.07.2019

Новини

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах