Тетяна Нескреба і Олександр Рибін – призери юнацького чемпіонату Європи з гирьового спорту в Парижі

З 28 по 30 червня в місті Париж (Франція) відбувся чемпіонат Європи з гирьового спорту серед юнаків та дівчат, у якому взяли участь 150 найсильніших спортсменів-гирьовиків з 10 країн Європи.

У складі національної збірної команди України взяли участь і спортсмени Донецької області: Олександр Рибін (Лиманський район) і Тетяна Нескреба – представниця Волноваського району.

За підсумками змагань Олександр Рибін став срібним призером серед юнаків у поштовху довгим циклом і бронзовим призером у естафеті у ваговій категорії до 73 кг (тренер Василь Самойлов).

Дві срібні нагороди у ривку та поштовху довгим циклом у ваговій категорії до 58 кг виборола Тетяна Нескреба (тренер Євген Нескреба).

Успіхи спортсменів Донеччини допомогли збірній команді України вибороти друге загальнокомандне місце чемпіонату Європи.