Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


На обласному фестивалі «Мама, тато, я – спортивна сім’я» перемогла родина Трунових з Костянтинівки

28 червня в місті Костянтинівка на площі біля Палацу культури та дозвілля відбувся фінал обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я», де звання кращих виборювали команди-переможці перших етапів змагань з міст та районів Донеччини.

Мета заходу – привернути увагу до формування родинних традицій таким чином, щоб батьки на особистому прикладі заохочували дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом.

На захід завітали почесні гості: заступник Костянтинівського міського голови Віктор Василенко, Дружківський міський голова Валерій Гнатенко, директор Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Сергій Головченко, начальник відділу з фізичної культури і спорту Костянтинівської міської ради Людмила Тарасовська, начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради Світлана Ткаченко, директор Костянтинівського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Борис Каманов.

Фестиваль з року в рік є одним із наймасовіших та найулюбленіших, адже дозволяє батькам і дітям разом весело та активно провести час, проявити кращі фізичні здібності та команду взаємодію. Цього разу за перемогу в обласному фіналі боролись 11 родин.

 

Учасники виявляли найспритніших у трьох командних естафетах: «Смуга перешкод», «Швидкість з м’ячем», «Флорбол». Зазначимо, що не тільки діти, а й батьки старанно та з молодечим запалом долали перешкоди. У такій дружній та по-спортивному азартній атмосфері, коли вболівальники щосили підбадьорювали своїх фаворитів, кожен отримав потужний заряд позитивних емоцій та гарного настрою.

 
 
 

У підсумку, переможцем обласних змагань стала родина Трунових з міста Костянтинівка (син – Тимофій, мама – Оксана, тато – Дмитро), яка й представлятиме Донеччину на всеукраїнському етапі фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я», що відбудеться 24 серпня в Києві.

Друге місце посіла сім’я Ричкових з міста Вугледар (син – Станіслав, мама – Наталія, тато – Максим), третє – сім’я Деканенко з міста Торецьк (син – Микита, мама – Людмила, тато – Валерій).

Найспортивніші родини регіону нагородили кубками, медалями, дипломами та цінними призами від Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Також грамоти та подарунки, незалежно від зайнятих місць, отримали й інші учасники фестивалю.

 
01.07.2019

Новини

 

Плани заходів
з 23.11 по 29.11.2020

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах