Легкоатлети Донеччини здобули 11 медалей на молодіжному чемпіонаті України в Кропивницькому

22-23 червня в місті Кропивницький відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді. Змагання стали вирішальним етапом відбору до національної збірної, яка 11-14 липня поїде в Ельве (Швеція) на молодіжну першість Європи.

Донецьку область на стартах представили 29 спортсменів (18 чоловіків та 11 жінок), які здобули 11 нагород: 2 золоті, 3 срібні та 6 бронзових. У командному заліку атлети Донеччини посіли 4 місце з результатом 1385 очок, пропустивши вперед збірні Харківщини (1585), Дніпропетровщини (1640) та Києва (1690).