Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Юні велосипедисти Донеччини – серед кращих на чемпіонаті України в Кременчуці

6-9 червня в місті Кременчук відбувся чемпіонат України з велоспорту на шосе в парній гонці, гонці з вибуттям та гонці-критеріум серед дівчат, юнаків, молодших дівчат, молодших юнаків, який зібрав 125 спортсменів з 19 команд.

Від Донецької області на змаганнях виступили: збірна в складі 5 велосипедистів (Алла Марущук, Олена Ребракова, Дмитро Полупан, Максим Телегін, Іван Андрєєв) під керівництвом старшого тренера Валерія Красова, 3 представника Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки, 8 вихованців обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велоспорту, 5 представників КДЮСШ «Атлетик» міста Маріуполь.

Усього в активі наших спортсменів виявилось 7 медалей: 3 золоті, 3 срібні та 1 бронзова.

У перший день змагань Алла Марущук та Олена Ребракова (обидві – ОСДЮСШОР-ДВУОР, тренери Валерій Красов та Олександр Геращенко) вибороли «золото» у парній гонці на 10 км серед дівчат з результатом 14 хв. 50 сек.. Представниці Донеччини впевнено обійшли велосипедисток Хмельниччини (Дарина Нагуляк та Анастасія Плоцидим, 15 хв. 45 сек.) та Харківщини (Анастасія Івко та Марія Сухопалова, 15 хв. 56 сек.).

Серед юнаків команда Донецької області виборола срібні нагороди: час Дмитра Полупана та Максима Телегіна склав 13 хв. 45 сек. «Золото» тут вибороли Максим Вареник та Віталій Кость з Миколаївщини (13 хв. 27 сек.), «бронзу» – представники Сумської області Андрій Семібратов та Сергій Гончаренко (14 хв. 08 сек.).

Ще дві медалі в скарбничку регіону принесла Алла Марущук – «золото» у гонці-критеріум серед дівчат 30 км та «срібло» у гонці з вибуттям.

Серед молодших дівчат бронзовою призеркою на дистанції 5 км стала Альона Парфьонова з міста Лиман, вихованка молодої тренерки ОСДЮСШОР Анни Чувилки.

10.06.2019

Новини

 

Плани заходів
з 28.09 по 04.10.2020

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах