Леон Білицький і Владислав Хоменко – володарі п’яти нагород чемпіонату Європи з гирьового спорту

З 30 травня по 2 червня Німеччина прийняла чемпіонат Європи з гирьового спорту серед чоловіків, жінок, юніорів та юніорок. Позмагатися за звання чемпіонів приїхали гирьовики 25 країн Європи.

Донецьку область на змаганнях гідно представили майстер спорту України міжнародного класу Леон Білицький (с. Гришине, Покровський район) і майстер спорту України Владислав Хоменко (м. Маріуполь).

У тривалій боротьбі нашим спортсменам вдалося поповнити скарбничку України і Донеччини п’ятьма нагородами чемпіонату.

Леон Білицький здобув срібну нагороду у поштовху і бронзову медаль у ривку, посівши друге місце у двоборстві серед чоловіків у категорії +95 кг.

Владислав Хоменко став дворазовим срібним призером чемпіонату у поштовху і естафеті серед юніорів.

Тренуються спортсмени під наставництвом Валерія Білицького і Леоніда Гаражі.