Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Добропільська «Велосотка»-2019

25 травня в місті Добропілля пройшов масштабний велопробіг на 115 км. 
 
Вранці з площі ім. Арутюнова стартував масштабний велопробіг за маршрутом: м. Добропілля - с. Добропілля - с. Шилове - с. Лиман - с. Криворіжжя - с. Завідо-Кудашеве - м. Білозерське - с. Нововодяне - с. Золотий Колодязь - с. Ніконорівка - с. Мерцалове - м. Добропілля. 
 
Понад 30 учасників скористались нагодою подолати 115 км на велосипеді в компанії однодумців, друзів і майбутніх товарищів по покатушкам. Незважаючи на погодні умови, учасники старутвали о 10-й годині, подолали дистанцію 115 кілометрів з гарним настроєм, цікавими враженнями, новими знайомствами та фінішували у Добропіллі о 19-й годині.
 
Протягом усього маршруту велосипедистів супроводжувала машина Добропільського відділення Покровського відділу поліції та автомобіль з медичним працівником.
 
До місцевих учасників «Велосотки» долучились Катерина Шинкаренко та Олександр Редька, які приїхали на своїх «залізних конях» з Краматорська, а після велопробігу повернулись додому.
 
Ініціатором заходу виступила керівник громадської організації «Велоклуб ДоброВело» Наталія Дорогавцева за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради.
 
26.05.2019

Новини

 

Плани заходів
з 28.09 по 04.10.2020

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах