В Артемівську визначали кращих у пауерліфтингу

21 грудня в Артемівську на базі легкоатлетичного манежу спортивно-оздоровчого комплексу «Металург» пройшла міська першість з пауерліфтингу (силове триборство) серед юнаків, чоловіків і дівчат.

Змагання були організовані центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», спортивним клубом «Атлет» за підтримки СК «Металург» і комітету з фізичної культури і спорту Артемівської міської ради.

Учасниками першості стали 33 спортсмена, які представляли спортивні клуби «Атлет» (Артемівськ), «Артемсіль» (Соледар), «Атлант» (Часів Яр) і спортивний комплекс «Металург».

Переможцями серед юнаків стали:

- у ваговій категорії до 59 кг – Буряков Віктор, СК «Атлет» – 225 кг;
- у ваговій категорії до 66 кг – Кубарєв Микола, СК «Атлет» – 385 кг;
- у ваговій категорії до 74 кг – Беззабарной Дмитро, СК « Атлант» – 365 кг;
- у ваговій категорії до 83 кг – Синельников Володимир, СК «Атлет» – 475 кг.

- у ваговій категорії до 120 кг – Таратухін Владислав, СК «Артемсіль» – 760 кг;
- у ваговій категорії понад 120 кг – Смиренський В’ячеслав, СК «Атлет» – 602,5 кг.

У чемпіонаті взяли участь і три дівчини, які представляли СК «Артемсіль». У ваговій категорії до 47 кг Дар’я Димитрова показала результат 180 кг, Діана Єфремова у ваговій категорії до 63 кг – 185 кг, а Альона Борщевська у ваговій категорії до 72 кг – 215 кг.

Переможці та призери були нагороджені дипломами та медалями комітету з фізичної культури і спорту Артемівської міської сонета.

Пауерліфтинг (триборство) – вид спорту, у якому враховується вага піднятої штанги в трьох видах вправ – присідання зі штангою на верхньому відділі спинних лопаток, жим штанги лежачи і станова тяга. Показані кращі результати після трьох спроб зводяться і підсумовуються.