Авіамоделісти Донеччини – володарі нагород Кубків світу

З 16 по 19 травня в селі Петропавлівська Борщагівка Київської області в спортивному комплексі «Чайка» відбулись водночас два міжнародних змагання з авіамодельного спорту II рангу: фінал Кубка світу «Warsav TR World Cur» (кордові моделі, класи F-2А, В, С, D) та фінал Кубка світу «Кубок Києва» (кордові моделі, класи F-2А, В, С, D).

Звання кращих виборювали спортсмени з п’яти країн – Литви, Польщі, Угорщини, Болгарії та України.

Від Донецької області виступили представники авіамодельного клубу «Чайка» міста Слов’янськ під керівництвом тренера Павла Лобова.

За результатами змагань Владислав Суліман виборов дві срібні нагороди, Данило Чугаєв посів третю сходинку п’єдесталу.